METAMORFOZY

Trener Personalny Wilanów
Igor - młody chłopak, który miał sporą nadwagę. Zmiana nawyków żywieniowych oraz wspólne treningi zmieniły jego wygląd. Poprawna sylwetka to przykład zdrowego organizmu. Igor wie, że treningi zmieniły jego życie. Zapraszam na treningi - bądź lepszą wersją siebie!
Trener Personalny Wilanów
Michał to 35 letni facet, który 8-10 godzin codziennie spędza przed biurkiem. Treningi sprawiły, że pokochał ruch. Teraz wie, że aktywność fizyczna równa się uśmiech na twarzy! Bądź jak Michał zmień swoje życie!
Trener Personalny Wilanów
Joanna chciała wrócić do formy po urodzeniu dziecka. Początkowo treningi były lekkie i stopniowo zwiększaliśmy poziom trudności. Ostatecznie Joanna pokochała regularną aktywność. Wygląd to następstwo mądrego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej.
Trener Personalny Wilanów
Filip to gwiazda TV. Swoją przygodę z aktywnością fizyczną na siłowni rozpoczął właśnie ze mną. Po 3 latach wygląd filipa bardzo się zmienił. Nowe nawyki i wiedza zdobyta na wspólnych treningach sprawiły, że zmienił swoje podejście do życia. Mimo natłoku pracy Filip zagospodarował czas na trening i poprawił swoją sylwetkę. Weź z niego przyład!